Anne Light Bois LED Tafellamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Wit/Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Tafellamp Bois wit linnen / zwartbruin voet dimbaar
Tafellamp Bois wit linnen / zwartbruin voet dimbaar van Anne Light brengt direct een warme gloed in je woonkamer of slaapkamer. De combinatie van een zwartbruine lampenvoet met grove witte linnen kap zorgt voor een rustige, sfeervolle uitstraling op je dressoir, nachtkastje of sidetable.
Dankzij de E27-fitting kies je zelf een passende lichtbron, bijvoorbeeld een LED-lichtbron tot maximaal 40W. Omdat de tafellamp dimbaar is (afhankelijk van de gebruikte lichtbron en dimmer), stem je het licht eenvoudig af van zacht avondlicht tot wat helderder leeslicht. Zo gebruik je Bois net zo makkelijk als sfeermaker naast de bank als subtiele verlichting in de hal.
De grove structuur van de witte linnen kap verzacht het licht en voorkomt verblinding, terwijl de donkere voet juist voor contrast en karakter zorgt. Daardoor laat de Tafellamp Bois wit linnen / zwartbruin voet dimbaar zich mooi combineren met zowel een landelijke als een meer industriële inrichting, in huizen en appartementen in heel Nederland.
Veelgestelde vragen
Ja, de combinatie van de grove witte linnen kap en dimbare E27-lichtbron maakt deze lamp heel geschikt als warme sfeerverlichting op een kast, bijzettafel of dressoir.
De lamp heeft een E27-fitting en werkt op 220V, waardoor je een geschikte E27 LED-lichtbron tot 40W kunt plaatsen, mits deze dimbaar is als je wilt kunnen dimmen.
Belangrijkste specificaties
- Producttype: LED tafellamp Anne Light Bois
- Fitting: E27 (grote fitting 27 mm)
- Maximaal wattage: 40W, voeding 220V
- Dimbaar: ja (afhankelijk van lichtbron en dimmer)
Informatie
| Merken | Anne Light |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746172591 |
| Productcode | 3760ZW |
| Serie | Bois |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 650 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | Overig |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Kleur behuizing | Wit |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bureaulamp |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Tafellamp |