Anne Light Clearvoyant LED Hanglamp | 1x E27 40W | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Hanglamp Clearvoyant transparant met zwarte details
Hanglamp Clearvoyant transparant met zwarte details van Anne Light geeft je interieur een industrieel accent met een lichte, open uitstraling boven de eettafel of in de woonkamer. De transparante kap laat het licht ruimtelijk door de ruimte stromen.
Dankzij de E27 fitting kies je zelf een bijpassende LED-lichtbron tot 40W, zodat je de sfeer gemakkelijk afstemt op jouw stijl, van warm wit licht tot wat helderder licht. Volgens de technische specificaties is deze lamp niet dimbaar, dus houd daar rekening mee als je al een wanddimmer in de ruimte hebt.
De combinatie van het heldere glas en de zwarte details past mooi bij een industrieel of modern interieur, maar ook in een landelijke setting zorgt de Clearvoyant voor een rustig, sfeervol accent. Hang haar solo boven een ronde tafel of gebruik er meerdere op een rij boven een lang blad voor een gezellige, huiselijke setting.
Veelgestelde vragen
Volgens de opgegeven specificaties is de Clearvoyant hanglamp niet dimbaar en daardoor niet geschikt voor gebruik met een wanddimmer.
De lamp heeft een E27 fitting en is geschikt voor een lichtbron tot maximaal 40W, zodat je eenvoudig een passende LED-lamp kunt kiezen.
Belangrijkste specificaties
- Producttype: hanglamp Clearvoyant 7695ZW
- Stijl: industrieel met transparante kap en zwarte details
- Fitting: E27 (grote fitting 27 mm)
- Maximaal wattage: 40W, spanning: 220V
- Dimbaar: volgens specificaties niet dimbaar
Informatie
| Merken | Anne Light |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746102765 |
| Productcode | 7695ZW |
| Serie | Clearvoyant |
| Kleur | Meerkleurig |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Pendellengte | 1500 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Meerkleurig |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Hanglamp |