Anne Light Lyons LED Tafellamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Naturel/Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Tafellamp Lyons naturel/zwart bamboe
Tafellamp Lyons naturel/zwart bamboe voegt direct warme sfeer toe aan je woonkamer, slaapkamer of hal. De combinatie van de zwarte basis met de naturel/zwarte bamboe kap geeft een gezellig lichtbeeld dat past bij landelijke en eigentijdse interieurs.
De Anne Lighting Lyons tafellamp heeft een sfeervolle bamboe kap in naturel/zwart, waardoor het licht zacht door de strips heen schijnt. Dankzij de E27 fitting kies je zelf een LED-lichtbron tot 40W en kun je, bij gebruik van een dimbare lamp en geschikte dimmer, de sfeer naar wens aanpassen.
Door het compacte formaat en de snoerschakelaar plaats je deze tafellamp eenvoudig op een dressoir, nachtkastje of bijzettafel. Zo creëer je gemakkelijk een warme hoek in huis, of je de Lyons nu gebruikt als extra sfeerlamp in de woonkamer of als rustige avondlamp naast het bed.
Veelgestelde vragen
De lamp is geschikt voor dimbare E27-lichtbronnen van maximaal 40W. In combinatie met een geschikte dimmer en dimbare LED-lamp kun je de lichtsterkte meestal naar wens instellen.
Je hebt een losse E27-lichtbron nodig, bij voorkeur een LED-lamp tot 40W equivalent. Zo bepaal je zelf of je gaat voor extra warm wit licht of juist wat frisser licht.
Belangrijkste specificaties
- Producttype: tafellamp Lyons met naturel/zwarte bamboe kap
- Fitting: E27 (grote fitting 27 mm)
- Maximaal wattage: 40W, voeding 220V
- Met snoerschakelaar en geschikt voor dimbare toepassing (afhankelijk van lichtbron/dimmer)
Informatie
| Merken | Anne Light |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746172485 |
| Productcode | 3749ZW |
| Serie | Lyons |
| Kleur | Meerkleurig |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 700 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | Overig |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Kleur behuizing | Meerkleurig |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bureaulamp |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Tafellamp |