Anne Light Maze LED Hanglamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Hout
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Hanglamp Maze hout Anne Lighting
Hanglamp Maze hout Anne Lighting brengt met zijn blank houten kap van 46 cm direct warmte en sfeer aan je eettafel of in de woonkamer. De open structuur van het hout laat het licht speels door de ruimte vallen en past mooi bij een landelijk, Scandinavisch of licht industrieel interieur.
Door de E27-fitting kies je zelf een LED-lichtbron die past bij de gewenste lichtkleur en sfeer. Volgens de specificaties heeft de hanglamp een maximaal vermogen van 40W en werkt hij op 220V, waardoor hij geschikt is voor de meeste woningen in Nederland en België. Dimbaarheid is volgens de gegevens niet standaard aanwezig, dus wil je kunnen dimmen, controleer dan altijd of je dimbare lichtbron én geschikte dimmer met deze lamp gecombineerd kunnen worden.
Met een diameter van 46 cm komt de Maze hanglamp goed tot zijn recht boven een middelgrote eettafel, in de zithoek of in de hal als sfeervol statement. Combineer eventueel meerdere Maze hanglampen in een grotere ruimte voor een rustig, warm geheel met veel karakter. Kies een mooie filament LED-lamp voor een extra decoratief effect; zo blijft de houten kap rustig in beeld, terwijl het licht gezellig en uitnodigend oogt.
Veelgestelde vragen
Volgens de specificaties is de hanglamp zelf niet dimbaar. Wil je toch dimmen, kies dan een dimbare E27-lichtbron en een geschikte dimmer en laat dit bij twijfel door een installateur controleren.
De Maze hanglamp heeft een E27-fitting, dus je gebruikt een lichtbron met grote fitting. Een LED-lamp is praktisch en energiezuinig; kies de lichtkleur die past bij de gewenste sfeer aan tafel of in de zithoek.
Belangrijkste specificaties
- Producttype: hanglamp Maze van Anne Lighting
- Materiaal: blank hout (diameter ca. 46 cm)
- Fitting: E27 (grote fitting 27 mm), maximaal 40W
- Voltage: 220V, dimbaarheid volgens specificatie: Nee
Informatie
| Merken | Anne Light |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746170436 |
| Productcode | 3490E |
| Serie | Maze |
| Kleur | Hout |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 1600 |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Kleur behuizing | Hout |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Hanglamp |