Anne Light Travino LED Tafellamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Creme
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED tafellamp Travino creme travertin seagrass
LED tafellamp Travino creme travertin seagrass brengt een warme, natuurlijke sfeer in je interieur met de combinatie van travertin voet en seagrass kap. De zachte creme tint oogt rustig en past mooi in een landelijke, boho of eigentijdse woonstijl.
De Travino 4551CR tafellamp heeft een stevige travertin voet die stabiliteit geeft en meteen zorgt voor een stijlvolle blikvanger op dressoir, nachtkastje of sidetable. Dankzij de E27 fitting kun je zelf een geschikte LED-lichtbron kiezen tot 40W, zodat je de lichtsterkte afstemt op sfeer of functie.
Omdat de lamp dimbaar is (in combinatie met een geschikte dimbare E27 LED-lamp en dimmer) maak je eenvoudig de stap van praktisch licht naar zacht avondlicht in de woonkamer of slaapkamer. De seagrass kap filtert het licht op een fijne, huiselijke manier, waardoor je geen harde schittering ervaart maar een warm, gedempt effect.
Veelgestelde vragen
De Travino is dimbaar in combinatie met een geschikte dimbare E27 LED-lichtbron en een bijpassende externe dimmer. Zo stem je de lichtsterkte af op elke sfeersituatie.
Deze tafellamp heeft een E27 fitting, dus je gebruikt een E27 LED-lamp tot maximaal 40W. Kies bij voorkeur een warme lichtkleur voor extra sfeer in je woonkamer of slaapkamer.
Belangrijkste specificaties
- Producttype: tafellamp, serie Travino 4551CR
- Fitting: E27 (grote fitting 27 mm), geschikt voor LED
- Maximaal wattage lichtbron: 40W, voeding: 220V
- Materiaal: travertin voet met seagrass kap, kleur creme
Informatie
| Merken | Anne Light |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746183450 |
| Productcode | 4551CR |
| Serie | Travino |
| Kleur | Chroom |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 490 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | Overig |
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Kleur behuizing | Chroom |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bureaulamp |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Tafellamp |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd