Anne Light Travino LED Tafellamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Creme
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Tafellamp Travino creme travertin voor sfeervolle verlichting
Tafellamp Travino creme travertin met linnen kap en travertin voet brengt direct een warme, rustige sfeer in je interieur. De natuurlijke steenbasis en de zachte crème tint van de kap passen mooi bij een landelijke, Scandinavische of eigentijdse woonstijl.
Dankzij de E27 fitting kun je zelf een passende (LED) lichtbron kiezen tot 40W, zodat je de lichtsterkte afstemt op je woonkamer, slaapkamer of hal. De tafellamp is dimbaar, waardoor je met een geschikte dimbare lichtbron en dimmer eenvoudig schakelt tussen functioneel licht en zacht sfeerlicht.
De travertin voet geeft de Travino 4558CR tafellamp een stevige uitstraling op een dressoir, nachtkastje of vensterbank, terwijl de linnen kap het licht subtiel verzacht. Wil je een warm effect, kies dan voor een lichtbron met warme kleurtemperatuur; voor lezen kun je een iets helderdere lamp gebruiken.
Veelgestelde vragen
De Travino tafellamp is dimbaar volgens de specificaties; gebruik een dimbare E27 lichtbron en geschikte dimmer voor het beste resultaat in je woonruimte.
De lamp heeft een E27 fitting en is geschikt voor een lichtbron van 40W bij 220V, zodat je eenvoudig een passende (bij voorkeur LED) lichtbron kunt kiezen.
Belangrijkste specificaties
- Tafellamp Travino 4558CR met travertin voet
- Linnen kap in crème kleur
- E27 lampvoet (grote fitting 27 mm)
- Geschikt voor 40W lichtbron, 220V, dimbaar
Informatie
| Merken | Anne Light |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746183528 |
| Productcode | 4558CR |
| Serie | Travino |
| Kleur | Chroom |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 340 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | Overig |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Chroom |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bureaulamp |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Tafellamp |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd