Over deze lamp
Kogel gloeilamp Ba22d 40W 130V dimbaar
Kogel gloeilamp Ba22d 40W 130V dimbaar met bajonetfitting voor snelle montage in armaturen waar je directe, gelijkmatige algemene verlichting nodig hebt. De compacte G45-vorm (45 mm diameter, 72 mm lengte) maakt de lamp geschikt voor kleine kappen, wand- en tafelarmaturen.
Met een lampvermogen van 40 watt en een lichtopbrengst van 410 lumen geeft deze kogelvormige gloeilamp een comfortabele lichtsterkte voor woonruimtes, gangen en decoratieve toepassingen. De lichtkleur 2700K extra warm wit zorgt voor een vertrouwde, huiselijke sfeer, terwijl de stralingshoek van 360º het licht rondom verspreidt zonder harde overgangen.
Dankzij de heldere uitvoering zie je het filament scherp omlijnd, wat ideaal is als je armatuur de lichtbron zelf laat zien. De Kogel gloeilamp Ba22d 40W 130V dimbaar laat zich soepel regelen met een geschikte dimmer, zodat je het lichtniveau kunt afstemmen op sfeer- of werkverlichting zonder aan kleurtemperatuur in te leveren.
De nominale spanning van 130V en de gemiddelde levensduur van 1.500 uur maken deze lamp bijzonder interessant voor installaties met industriële spanningen of specifieke projectomgevingen. Let bij vervanging altijd op de Ba22d lampvoet en controleer of de beschikbare ruimte in het armatuur voldoende is voor de G45x72 mm-afmetingen.
Belangrijkste technische specificaties
- Vermogen: 40W
- Spanning: 130V
- Lichtopbrengst: 410lm
- Lichtkleur: 2700K extra warm wit
- Fitting en afmeting: Ba22d, G45, lengte 72mm, diameter 45mm
- Gemiddelde levensduur: 1.500 uur
