Plafondventilator Lucci Air Bali | 132 cm | Indoor | Oliebrons
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Lucci Air |
|---|---|
| Fabrikant | Beacon |
| Fabrikant Adres | Diessemer Bruch 170-172, 47805 Krefeld, Duitsland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | '9333509211686 |
| Productcode | 21065549 |
| Serie | Bali |
| Wattage | 30W - 39W |
| Voltage | 220 - 240 |
| Diameter | 132 cm |
| Hoogte | 36cm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Voltage | 220 - 240 |
| Ventilator Kleur | Oliebrons |
| Ventilator Besturing | Afstandsbediening |
| Ventilator Toepassing | Binnen |
| Aantal Bladen | 5 |
| Ventilator Kleur Blad | Donker koa |
| Snelheidsstanden | 6 |
| Ventilator Materiaal Blad | ABS |
| Airflow (m³ per minuut) | 160m³/min |
| Ventilator Materiaal Behuizing | Staal |
| Model | Plafond |
| Ventilator Aantal Standen | 6 |
| Max. toerental | 149 |