Good&Mojo Bamboe LED Hanglamp Bhutan | 3X E27 Max 60W | Natural/Black
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED hanglamp bamboe naturel zwart 3-lichts
LED hanglamp bamboe naturel zwart 3-lichts is een pendelarmatuur met drie bamboe kappen die je ruimte vult met warme, sfeervolle verlichting boven eettafel, keukeneiland of zithoek. Door de open geweven structuur ontstaat een zacht, decoratief lichtbeeld zonder harde schaduwen.
De drie kappen hangen op verschillende hoogtes (circa 20, 25 en 35 cm) en creëren zo diepte in je interieur. Dankzij de combinatie van naturel en zwart bamboe sluit deze hanglamp mooi aan bij zowel Scandinavische als landelijk moderne interieurs. Met een armatuurlengte en -breedte van 650 mm heb je een royale lichtverdeling boven middelgrote tot grote tafels.
Je gebruikt drie E27 lichtbronnen tot maximaal 60W per fitting. Voor een energiezuinige oplossing kies je bij voorkeur E27 LED-lampen op 220 - 240V die passen bij de gewenste kleurtemperatuur, bijvoorbeeld 2700 Kelvin voor extra warm wit licht. Houd er rekening mee dat het armatuur zelf niet dimbaar is; wil je toch lichtsterkte kunnen variëren, kies dan voor dimbare E27 LED’s in combinatie met een geschikte dimmer.
Voor een gebalanceerd resultaat monteer je deze hanglamp centraal boven je tafel en stem je de ophanghoogte af op ongeveer 60 à 70 cm boven het tafelblad. Zo profiteer je optimaal van de brede lichtspreiding en komt LED hanglamp bamboe naturel zwart 3-lichts visueel het beste tot zijn recht.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: 3 × E27 (grote fitting 27 mm)
- Maximaal wattage per lichtpunt: 60W
- Spanning: 220 - 240V
- Afmetingen armatuur: lengte 650 mm × breedte 650 mm
- Materiaal kappen: bamboe, naturel/zwart, 3 verschillende hoogtes (ca. 20/25/35 cm)
Informatie
| Merken | Good&Mojo |
|---|---|
| Fabrikant | it's about RoMi |
| Fabrikant Adres | Televisieweg 16, 1322 AL, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8716248089760 |
| Productcode | BHUTAN/H3/BN |
| Serie | Bhutan |
| Kleur | Bruin |
| Wattage | 60W |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Lengte | 650mm |
| Breedte | 650mm |
| Hoogte/diepte | 500 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 3 |
| Kleur Bladen | 1 |
| Pendellengte | 2000 |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Kleur behuizing | Bruin |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220 - 240V |
| Soort armatuur | Hanglamp |
| Stijl | Industriële lampen |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd