Over deze lamp
LED armatuur IP65 voor G13 T8 parkeergarage
LED armatuur IP65 voor G13 T8 parkeergarage is een vochtbestendig opbouwarmatuur met IP65 beschermingsklasse, speciaal ontwikkeld voor buisvormige T8 LED lampen met G13 (T8/TL8) lampvoet. Dankzij de robuuste behuizing en geïntegreerde elektrische zekering is dit armatuur ideaal voor veeleisende utiliteitsomgevingen.
De behuizing van 1585mm lengte en 95mm breedte is geschikt voor twee LED buizen en werkt op een spanningsbereik van 220 - 240V. Je monteert het armatuur flexibel als plafondmontage, wandmontage of via pendelophanging, waardoor het uitstekend inzetbaar is in parkeergarages, magazijnen, productieruimtes en onderdoorgangen. De IP65 beschermingsklasse waarborgt betrouwbare werking in vochtige en stoffige ruimtes.
Voorbedrading voor LED TUBE T8 EM en LED TUBE T8 CONNECTED maakt de elektrische aansluiting snel en overzichtelijk. Dankzij de gereedschapsloze connector open je de armatuurbehuizing eenvoudig voor bekabeling of vervanging van LED buizen, zonder extra onderhoudscomplexiteit. Dit ondersteunt een duurzame verlichtingsstrategie, omdat je de lichtbron kunt wisselen zonder het armatuur zelf te vervangen.
Door de combinatie van vochtbestendige constructie, veelzijdige montagewijze en efficiënte installatie is LED armatuur IP65 voor G13 T8 parkeergarage een logische keuze voor professionele projecten waar bedrijfszekerheid en eenvoudige service centraal staan.
Belangrijkste technische specificaties
- Lampvoet geschikt voor G13 (T8/TL8) LED buizen
- IP65 beschermingsklasse voor vochtige en stoffige omgevingen
- Lengte armatuur: 1585mm
- Spanningsbereik: 220 - 240V
- Geschikt voor 2 buisvormige T8 LED lampen (voorbedraad EM en CONNECTED)

