Ledvance LED Armatuur E27 | Decor Hornet Floor 1XE27 Black
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Staande lamp E27 goudkleurig metaal
Staande lamp E27 goudkleurig metaal voor sfeervolle binnentoepassingen waarbij je een decoratief armatuur combineert met maximale vrijheid in de keuze van de lichtbron. De goudkleurige metalen behuizing en de textielen elementen zorgen direct voor een warme, huiselijke uitstraling in gang, woonkamer of slaapkamer.
Dankzij de E27 (grote) fitting sluit je eenvoudig je favoriete lichtbron aan op de 220 – 240V aansluiting. Omdat de lichtbron uitwisselbaar is, kun je later probleemloos overschakelen naar een andere kleurtemperatuur of lichtopbrengst zonder het armatuur te vervangen. Zo blijft je interieur flexibel, terwijl de staande lamp een vaste designbasis vormt.
Het armatuur is geschikt voor binnentoepassing, onder andere in entrees, trappenhuizen en kelders. Let er tijdens montage op dat de kabel van textiel niet onder spanning komt te staan en gebruik altijd een geaarde contactdoos, aangezien dit product in beschermingsklasse I valt. Alle elektrische aansluitingen laat je bij voorkeur uitvoeren door een erkend installateur om risico op elektrische schokken te voorkomen.
Door de slanke lengte van 300mm laat de Staande lamp E27 goudkleurig metaal zich eenvoudig positioneren naast een bank, fauteuil of in een hoek waar je indirecte verlichting wilt creëren.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: E27 (grote fitting 27mm), uitwisselbare lichtbron
- Spanning: 220 – 240V voor standaard netaansluiting
- Niet dimbaar volgens productspecificatie
- Behuizing van metaal met textiel en textielkabel
- Binnentoepassing, beschermingsklasse I, lengte 300mm
Informatie
| Merken | LEDvance |
|---|---|
| Fabrikant | LEDvance |
| Fabrikant Adres | Cypresbaan 7, 2908 LT Capelle aan den Ijssel, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 4099854654473 |
| Productcode | 4099854654473 |
| Serie | Decor Hornet |
| Kleur | Zwart |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 300mm |
| Hoogte/diepte | 1750 |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lichtverdeler | Geen |
| Kleur afdekking | Goud |
| Lichtuittrede | Direct |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220 - 240V |