Klantenoordeel:8.83768 reviews
Verlichting.nl

Alles van LEDvance

Ledvance Onderdeel | spot frame d68 100x200 2x d68 si

Ledvance Onderdeel | spot frame d68 100x200 2x d68 si
€ 9,95

Excl. BTW: € 8,22

Beschikbaar

Vandaag besteld, binnen 3–8 werkdagen verzonden

  • Gratis verzending vanaf €50

    Bestel je voor €50 of meer? Dan betaal je geen verzendkosten in Nederland en België.

    Geldt niet voor pallet- en lengtevracht.

  • Retourtermijn 100 dagen

    Niet tevreden? Retourneren kan t/m 100 dagen na ontvangst, mits compleet, ongebruikt en onbeschadigd.

8,8/103.768 reviews
Veilig betalen met
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay

Lichtpaspoort

Fitting
Ledvance
Afmetingen
200 × 100 × 4 mm
Materiaal
Staal

Over deze lamp

Spot frame d68 zilver 2x inbouwplafond

Spot frame d68 zilver 2x inbouwplafond biedt je een vervangbaar, mechanisch frame voor twee LEDVANCE SPOT GEN 2 armaturen met 68 mm uitsparing in inbouwplafonds. Ideaal wanneer je bestaande ronde inbouwspots wilt integreren in een strakker, rechthoekig plafondontwerp zonder de volledige installatie te vervangen.

De plaatstalen behuizing zorgt voor een stabiele, vormvaste montage en een nette overgang tussen plafond en armatuur. Met een lengte van 200 mm, breedte van 100 mm en een hoogte van slechts 4 mm blijft de inbouwhoogte van je plafondconstructie minimaal. Elke uitsparing heeft een diameter van 68 mm, exact afgestemd op SPOT GEN 2 inbouwspots, zodat de armaturen mooi vlak en spelingsvrij aansluiten. Dit maakt het frame bijzonder geschikt voor algemene verlichting in hotelkamers en gangen, maar ook voor bars, restaurants, galerijen, musea en woonruimtes.

Voor een strak resultaat zaag je eerst de twee 68 mm openingen volgens de posities van het frame en bevestig je het frame vlak tegen het inbouwplafond voordat je de armaturen monteert. Zo behoud je een rechte lijnvoering en een symmetrische lichtverdeling over de ruimte. Spot frame d68 zilver 2x inbouwplafond is daarmee een praktische oplossing wanneer je de visuele uitstraling van je verlichtingsplan wilt upgraden, terwijl de bestaande elektrische aansluiting en armaturen behouden blijven.

Belangrijkste technische specificaties

  • Geschikt voor twee armaturen met 68 mm uitsparing
  • Afmetingen frame: 200 mm lengte x 100 mm breedte
  • Framehoogte: 4 mm voor minimale inbouwhoogte
  • Plaatstalen behuizing in zilveren uitvoering
  • Geschikt voor montage in inbouwplafonds
8.8Klantoordeel uit 3.768 reviews
  • Voor installateurs & B2B Kortingen tot 20% en bestellen op rekening.
  • Projectverlichting Maatwerk advies, berekeningen en installatie.
  • Grote bestellingen Offerte op maat bij grote aantallen.
  • Grootste assortiment Ruim 100.000 producten, snel uit voorraad geleverd.
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay