Mexlite Ceiling and wall LED Keukenkastlamp | 5.5W 3000K 495lm 830 | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Mexlite |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746114140 |
| Productcode | 7922W |
| Serie | Ceiling and wall |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 5.5W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 495lm |
| Lampvoet | Overig |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 350mm |
| Inbouwlengte | 170 |
| Breedte | 67mm |
| Hoogte/diepte | 20 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 50000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Levensduur | 50000h |
| Lampvoet | Overig |
| Voltage | 220V |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd