Mexlite Dion LED Wandlamp | 1x E14 40W | Dimbaar | Creme/Hout
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Mexlite |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746101522 |
| Productcode | 8852BE |
| Serie | Dion |
| Kleur | Meerkleurig |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwlengte | 290 |
| Breedte | 200mm |
| Hoogte/diepte | 600 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Kleur behuizing | Meerkleurig |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |