Mexlite E14 LED Lamp | 4W 2700K 470lm 927 | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Mexlite |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746177305 |
| Productcode | I15444S |
| Serie | Lichtbron |
| Wattage | 40W |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 470lm |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar | Ja |
| Levensduur | 15000h |
| Vermogensfactor | 4 |
| Kleur | Overig |
| Lampvorm | Peer |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 15000h |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |