Mexlite E27 LED Globelamp | 4.5W 1800K 140lm 818 | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Mexlite |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8720604307467 |
| Productcode | I15413S |
| Serie | Lichtbron |
| Wattage | 40W |
| Lichtkleur | 1800K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 140lm |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar | Ja |
| Levensduur | 15000h |
| Vermogensfactor | 4.5 |
| Kleur | Overig |
| Lichtkleur | 1800K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 15000h |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |