Mexlite Kora LED Tafellamp | 1x GU10 4.9W 2200K/2700K 355lm | Dimbaar | Staal
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Mexlite |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746186604 |
| Productcode | 4730ST |
| Serie | Kora |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Wattage | 4.9W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2200K (Extra warm wit) |
| Lichtopbrengst | 355lm |
| Lampvoet | GU10 |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 200mm |
| Breedte | 140mm |
| Hoogte/diepte | 510 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bureaulamp |
| Lichtkleur | 2200K (Extra warm wit) |
| Lampvoet | GU10 |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Tafellamp |