Mexlite Lumo LED Vloerlamp | 5W 2700K 480lm 927 | Dimbaar | Staal
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Mexlite |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746184648 |
| Productcode | 4607ST |
| Serie | Lumo |
| Wattage | 5W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 480lm |
| Lampvoet | Overig |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 350mm |
| Breedte | 160mm |
| Hoogte/diepte | 1250 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Materiaal | Metaal/kunststof |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Lampvoet | Overig |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Vloerlamp |