Mexlite Paco LED Plafondspot | 2x GU10 4.9W 2200K/2700K 960lm 822/827 | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Mexlite |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746114652 |
| Productcode | 1312GR |
| Serie | Paco |
| Kleur | Grijs |
| Wattage | 9.8W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2200K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 960lm |
| Lampvoet | GU10 |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 310mm |
| Hoogte/diepte | 120 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 25000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Lichtkleur | 2200K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 25000h |
| Lampvoet | GU10 |
| Voltage | 220V |