Mexlite Volcan LED Tafellamp | 1x E14 25W 2700K 150lm 827 | Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Mexlite |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746177657 |
| Productcode | 4187ZW |
| Serie | Volcan |
| Kleur | Zwart |
| Wattage | 25W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 150lm |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 350 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 2000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bureaulamp |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 2000h |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Tafellamp |