Nordlux Aludra LED Tuinlamp | 1x E27 Max 15W | ip44 | Bruin
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924022104 |
| Productcode | 2118038261 |
| Serie | Aludra |
| Kleur | Bruin |
| Wattage | 15W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 954 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 (Plensdicht) |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Bruin |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |