Nordlux Andor LED Grondspot | 1x GU10 Max 15W | ip65 | Dimbaar | Zilver
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924012488 |
| Productcode | 2218400034 |
| Serie | Andor |
| Kleur | Zilver |
| Wattage | 15W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | GU10 |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwbreedte | 11.5 |
| Hoogte/diepte | 148 |
| Inbouwhoogte/diepte | 14.8 |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 (Stofvrij/Sproeidicht) |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Lampvoet | GU10 |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Grondspot |