Nordlux Belir LED Wandlamp | 1x G9 Max 5W | Dimbaar | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Wandlamp Nordlux Belir wit
Wandlamp Nordlux Belir wit heeft een compact rond design en brengt Scandinavische rust bij je bank, bed of boven het aanrecht met zacht licht omhoog en omlaag. Het rustige silhouet en de witte afwerking zorgen voor een kalme basis in je interieur.
De kleine, ronde kap stuurt het licht zowel naar boven als naar beneden, waardoor er een aangenaam lichteffect op de wand ontstaat. Dankzij de beweegbare kap kun je de lichtbundel richten, zodat je eenvoudig wisselt tussen functioneel licht en zachte sfeerverlichting.
Met een G9-fitting voor een lichtbron tot 5W en de mogelijkheid om te dimmen (in combinatie met een geschikte dimmer en dimbare lichtbron) stem je de wandlamp Nordlux Belir wit af op verschillende momenten van de dag. Meerdere lampen naast elkaar kunnen, als je dat wilt, een grafisch, Scandinavisch lichtspel creëren in je woonkamer, hal of slaapkamer.
Veelgestelde vragen
Het rustige ronde ontwerp en de witte kleur sluiten goed aan bij Japandi, Nordic en modern minimalistische interieurs. Door het licht langs de wand te laten lopen, ontstaat een zachte, ontspannen sfeer.
Door het compacte formaat en het licht dat omhoog en omlaag schijnt, werkt dit model goed als subtiele accentverlichting. Met meerdere wandlampen creëer je een rustige, Scandinavische uitstraling in gangen, zithoeken of hotelkamers.
Belangrijkste specificaties
- Kleurfamilie: wit
- Fitting: 1x G9, max 5W, 220-240V
- Dimbaar: ja (met geschikte dimmer en lichtbron)
- Breedte: 156 mm
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924015700 |
| Productcode | 2312201001 |
| Serie | Belir |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 5W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | G9 (Steekfitting 9mm) |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 156mm |
| Inbouwbreedte | 14 |
| Hoogte/diepte | 110 |
| Inbouwhoogte/diepte | 11 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Gips |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lampvoet | G9 (Steekfitting 9mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |