Nordlux Canto LED Wandlamp | 10.6W 3000K 500lm 830 | ip44 | Goud
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Wandlamp Nordlux Canto 2 messing IP44
Wandlamp Nordlux Canto 2 messing IP44 combineert een minimalistisch Deens ontwerp met warm wit licht dat zowel binnen als buiten een rustige, Scandinavische sfeer ondersteunt. De messing afwerking voelt solide en verfijnd aan en krijgt na verloop van tijd een donkerder patina door weer en wind.
Door de geïntegreerde LED van 10,6W en 3000K straalt de lamp een warm witte gloed uit met 500 lumen, geschikt als sfeervolle accentverlichting langs een gevel, balkon of bij de voordeur. Het licht schijnt zowel omhoog als omlaag en met de drie meegeleverde inserts kun je het lichtbeeld aanpassen aan je eigen stijl, terwijl IP44-bescherming de lamp geschikt maakt voor gebruik in vochtige buitenzones.
Dankzij de robuuste "Designed For Seaside" materialen is deze wandlamp voorbereid op zwaardere weersomstandigheden, wat vooral prettig is in kustgebieden. In een modern Scandinavisch of Japandi exterieur werkt Wandlamp Nordlux Canto 2 messing IP44 mooi als rustige ritmering langs een buitenmuur, maar hij kan ook een sculpturaal accent vormen in een minimalistische hal.
Veelgestelde vragen
Het strakke silhouet, de messing kleur en het warme 3000K licht sluiten goed aan bij Scandinavische en Japandi stijlen, zowel aan de gevel als in een hal of gang.
Dankzij de "Designed For Seaside" constructie en IP44-classificatie is de lamp geschikt voor veeleisende buitenomgevingen, zoals kustwoningen, terrassen of entreezones van boutique hotels.
Belangrijkste specificaties
- Vermogen: 10,6W geïntegreerde LED
- Lichtkleur: 3000K warm wit, 500 lumen
- Materiaal/kleur: messing, Designed For Seaside
- Beschermingsklasse: IP44, geschikt voor buitengebruik
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5701581482883 |
| Productcode | 49701035 |
| Serie | Canto |
| Kleur | Messing |
| Wattage | 10.6W |
| Voltage | 230V |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 500lm |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 87mm |
| Inbouwbreedte | 10.6 |
| Hoogte/diepte | 106 |
| Inbouwhoogte/diepte | 10.6 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 30000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Materiaal behuizing | Gips |
| Kleur behuizing | Messing |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Levensduur | 30000h |
| Voltage | 230V |
| Soort armatuur | Wandlamp |