Nordlux Concordia LED Tuinlamp | 1x GU10 Max 28W | ip44 | Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5701581464384 |
| Productcode | 49018050 |
| Serie | Concordia |
| Kleur | Antraciet |
| Wattage | 28W |
| Voltage | 230V |
| Lampvoet | GU10 |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 150mm |
| Breedte | 150mm |
| Hoogte/diepte | 1000 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 (Plensdicht) |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Lampvoet | GU10 |
| Voltage | 230V |