Nordlux Dicte LED Hanglamp | 1x E27 Max 60W | Dimbaar | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Hanglamp Nordlux Dicte wit
Hanglamp Nordlux Dicte wit brengt met een zachte, handgeknoopte stoffen kap en diffuus licht Scandinavische rust boven je eettafel of in een gezellige zithoek. De geplooide katoenen kap filtert het licht, waardoor je kamer warm en uitnodigend aanvoelt.
Met een diameter van 40 cm oogt de hanglamp verfijnd maar aanwezig genoeg voor boven een middelgrote tafel of centraal in de woonkamer. De witte stof past moeiteloos in Japandi, Nordic en modern minimalistische interieurs en zorgt voor een kalme basis in combinatie met licht hout en neutrale tinten. Dankzij de E27-fitting kies je zelf een lichtbron tot 60W, bijvoorbeeld een warme LED-lamp als je extra sfeerlicht wilt.
Door de ronde vorm en zachte plooien ontstaat een gelijkmatige lichtverdeling zonder harde schaduwen, ideaal als je een rustige lichtsfeer zoekt in je Nederlandse woonkamer, keuken of slaapkamer. De hanglamp Nordlux Dicte wit komt goed tot zijn recht als sololamp boven een ronde tafel, maar kan ook in een lijn worden gehangen boven een lang blad voor een rustig, Scandinavisch geheel.
Veelgestelde vragen
Ja, met 40 cm diameter geeft de kap mooi diffuus licht boven een middelgrote eettafel, zonder te overheersen in de ruimte. Kies een warme E27-lichtbron voor extra sfeer.
De geplooide katoenen kap zorgt voor diffuus, zacht licht dat vooral sfeervol is, maar met een geschikte lichtbron ook voldoende licht kan geven voor dagelijks gebruik aan tafel.
Belangrijkste specificaties
- Type: hanglamp Dicte 40
- Fitting: E27 (grote fitting 27 mm)
- Maximaal vermogen lichtbron: 60W
- Diameter: 400 mm, kleur wit
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924005510 |
| Productcode | 2112353001 |
| Serie | Dicte |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 60W |
| Voltage | 230V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 400mm |
| Breedte | 400mm |
| Hoogte/diepte | 280 |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 230V |
| Soort armatuur | Hanglamp |