Nordlux Elkton Ø82mm LED Inbouwspot | 5W 2700K 350lm 827 | Dimbaar | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5701581414884 |
| Productcode | 47520101 |
| Serie | Elkton |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 5W |
| Voltage | 230V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 350lm |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 42 |
| Dimbaar | Nee |
| Straalhoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Levensduur | 25000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Wit |
| Straalhoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 25000h |
| Voltage | 230V |
| Soort armatuur | Inbouwspot |