Nordlux Ellen LED Tafellamp | 1x E14 Max 40W | Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Tafellamp Nordlux Ellen zwart
Tafellamp Nordlux Ellen zwart heeft een minimalistisch silhouet dat zachte, Scandinavische sfeerverlichting toevoegt aan je woonkamer, slaapkamer of hal. De afgeronde kap zorgt voor visueel volume en een rustige uitstraling op een dressoir, nachtkastje of vensterbank.
Het licht wordt breed verspreid, waardoor Ellen prettig is als zachte achtergrondverlichting of als rustig leeslicht, afhankelijk van de gekozen E14-lichtbron tot maximaal 40W. Omdat de lamp niet dimbaar is, kies je bij voorkeur direct de lichtsterkte en eventueel een warme LED-lichtbron die past bij de sfeer die je in huis wilt creëren.
Door het compacte formaat van ongeveer 200 mm voelt de lamp subtiel aan in de ruimte en laat hij voldoende lucht rondom meubels en accessoires. De zwarte afwerking sluit mooi aan op Japandi, modern minimalistische en Nordic interieurs, zeker in combinatie met lichte wanden, natuurlijke materialen en texturen zoals hout, wol of linnen.
Veelgestelde vragen
De lamp verspreidt een breed en zacht lichtveld; met een warme E14-lichtbron creëer je een rustige, gezellige gloed op tafel, dressoir of nachtkastje.
Door het compacte formaat van circa 200 mm en het brede lichtvlak is Ellen heel geschikt voor nachtkastjes, zeker in een rustig, Scandinavisch ingerichte slaapkamer.
Belangrijkste specificaties
- Fitting: E14 (kleine fitting 14 mm)
- Maximaal vermogen lichtbron: 40W
- Voltage: 220–240V
- Dimbaarheid: niet dimbaar
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5701581458185 |
| Productcode | 48555003 |
| Serie | Ellen |
| Kleur | Zwart |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 200mm |
| Breedte | 200mm |
| Hoogte/diepte | 400 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Tafellamp |