Nordlux Ellen LED Wandlamp | 1x E14 Max 40W | Dimbaar | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924014130 |
| Productcode | 2213721001 |
| Serie | Ellen |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 260mm |
| Breedte | 260mm |
| Inbouwbreedte | 22 |
| Hoogte/diepte | 430 |
| Inbouwhoogte/diepte | 43 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Gips |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |