Nordlux Grant LED Tafellamp | 1x E14 Max 40W | Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5701581407886 |
| Productcode | 46635003 |
| Serie | Grant |
| Kleur | Zwart |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 230V |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 410 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Voltage | 230V |
| Soort armatuur | Tafellamp |