Nordlux Justina LED Wandlamp | 5W 3000K 400lm 830 | ip44 | Bewegingssensor
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924017544 |
| Productcode | 2418071003 |
| Serie | Justina |
| Kleur | Zwart |
| Wattage | 5W |
| Voltage | 3.7V |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 400lm |
| Inbouwbreedte | 29.5 |
| Hoogte/diepte | 145 |
| Inbouwhoogte/diepte | 14.5 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 25000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Bewegingssensor | Ja |
| Materiaal behuizing | Gips |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Levensduur | 25000h |
| Voltage | 3.7V |
| Soort armatuur | Wandlamp |