Nordlux Lilly LED Staande Lamp | 3x E14 Max 10W | Dimbaar | Messing
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924027444 |
| Productcode | 48613035 |
| Serie | Lilly |
| Kleur | Messing |
| Wattage | 10W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 320mm |
| Hoogte/diepte | 1580 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 3 |
| Materiaal | Metaal/kunststof |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Messing |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Vloerlamp |