Nordlux Lilt LED Hanglamp | 28W 2700K 2200lm 827 | Dimbaar | Grijs
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924011580 |
| Productcode | 2010603051 |
| Serie | Lilt |
| Kleur | Grijs |
| Wattage | 28W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 2200lm |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 1150mm |
| Breedte | 43mm |
| Hoogte/diepte | 102 |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Levensduur | 30000h |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 30000h |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Hanglamp |