Nordlux Milda LED Wandlamp | 4.9W 3000K 300lm 830 | ip44 | Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924017742 |
| Productcode | 2418351050 |
| Serie | Milda |
| Kleur | Antraciet |
| Wattage | 4.9W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 300lm |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 135mm |
| Inbouwbreedte | 14.5 |
| Hoogte/diepte | 100 |
| Inbouwhoogte/diepte | 10 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 25000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Levensduur | 25000h |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |