Nordlux Oja LED Plafondlamp | 24W 3000K/4000K 2200lm 830/840 | ip54 | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924013881 |
| Productcode | 2210666101 |
| Serie | Oja |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 24W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 2200lm |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwbreedte | 42.5 |
| Hoogte/diepte | 23 |
| Inbouwhoogte/diepte | 2.3 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 30000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Levensduur | 30000h |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Plafondlamp |