Nordlux Omari LED Opbouwspot | 18.5W 2700K 320lm 827 | Dimbaar | Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924005381 |
| Productcode | 2112203003 |
| Serie | Omari |
| Kleur | Zwart |
| Wattage | 18.5W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 320lm |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 1180mm |
| Breedte | 75mm |
| Hoogte/diepte | 75 |
| Dimbaar | Nee |
| Straalhoek | 41-80° - Breedstralend |
| Levensduur | 25000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Straalhoek | 41-80° - Breedstralend |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 25000h |
| Voltage | 220V |