Nordlux Penelopa LED Plafondlamp | 36W 2700K/4000K 3200lm 927/940 | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924025938 |
| Productcode | 2610116001 |
| Serie | Penelopa |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 36W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 3200lm |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 420mm |
| Breedte | 420mm |
| Inbouwbreedte | 44.5 |
| Hoogte/diepte | 90 |
| Inbouwhoogte/diepte | 9 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 30000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 30000h |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Plafondlamp |