Nordlux Sóller LED Opbouwspot | 7.5W 4000K/3000K 600lm 840/830 | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924007408 |
| Productcode | 2110726101 |
| Serie | Sóller |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 7.5W |
| Voltage | 230V |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 600lm |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwbreedte | 18.8 |
| Hoogte/diepte | 25 |
| Inbouwhoogte/diepte | 2.5 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 20000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Materiaal behuizing | Gips |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Levensduur | 20000h |
| Voltage | 230V |