Nordlux Sponge LED Tuinlamp | 4.8W 2700K 300lm 827 | ip65 | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5701581496781 |
| Productcode | 2018103003 |
| Serie | Sponge |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 4.8W |
| Voltage | 5V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lengte | 200mm |
| Breedte | 200mm |
| Hoogte/diepte | 554 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 (Stofvrij/Sproeidicht) |
| Levensduur | 30000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 30000h |
| Voltage | 5V |