Nordlux Vic LED Plafondlamp | 32W 4000K 3600lm 840 | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924015380 |
| Productcode | 2310196001 |
| Serie | Vic |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 32W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 3600lm |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 350mm |
| Inbouwbreedte | 35 |
| Hoogte/diepte | 44 |
| Inbouwhoogte/diepte | 4.4 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 25000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Levensduur | 25000h |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Plafondlamp |