Klantenoordeel:8.83770 reviews
Verlichting.nl

Alles van Performance in Lighting

Performance in Lighting Onderdeel | OTR ANTI-ROT ALU RING FOR NIPP S-9009/51-Aluminium ring met borgschroe | 310656

Performance in Lighting Onderdeel | OTR ANTI-ROT ALU RING FOR NIPP S-9009/51-Aluminium ring met borgschroe | 310656
€ 5,45

Excl. BTW: € 4,50

Beschikbaar

Vandaag besteld, binnen 10–15 werkdagen verzonden

Dit product kan niet geretourneerd worden

  • Gratis verzending vanaf €50

    Bestel je voor €50 of meer? Dan betaal je geen verzendkosten in Nederland en België.

    Geldt niet voor pallet- en lengtevracht.

  • Retourtermijn 100 dagen

    Niet tevreden? Retourneren kan t/m 100 dagen na ontvangst, mits compleet, ongebruikt en onbeschadigd.

8,8/103.770 reviews
Veilig betalen met
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay

Lichtpaspoort

Fitting
Performance in Lighting
Materiaal
Aluminium

Over deze lamp

Armatuur onderdeel aluminium anti-rotatiering met borgschroef

Armatuur onderdeel aluminium anti-rotatiering met borgschroef gebruik je als mechanische koppeling tussen standaardnippels en adapters, met als primaire functie het blokkeren van ongewenste rotatie in je verlichtingsarmatuur.

Door de geïntegreerde borgschroef fixeer je de nippel stevig in de adapter, zodat kabelinvoeren en armatuurbehuizing niet verdraaien tijdens montage of onderhoud. Dit is vooral belangrijk bij projecten waar een exacte richtingsstand van het armatuur essentieel is, bijvoorbeeld bij lijnverlichting of nauwkeurig gepositioneerde spots.

De aluminium constructie combineert een laag netto gewicht van 0,05 kg met mechanische stabiliteit. Zo houd je de mechanische belasting op adapters en montageplaten beperkt, terwijl je toch een betrouwbare vergrendeling van de nippel realiseert. Omdat de ring specifiek is ontworpen voor gebruik met standaardnippels, voorkom je speling in de koppeling en blijft de kabelgeleiding netjes op zijn plaats.

Bij montage plaats je de ring rond de nippel in de adapter, positioneer je de uitsparing correct en draai je de borgschroef gecontroleerd vast tot de nippel niet meer kan roteren. Dit geeft je een reproduceerbare, vaste stand van het armatuur, wat de uitlijning van lichtlijnen en de stabiliteit van montageadapters ten goede komt.

Armatuur onderdeel aluminium anti-rotatiering met borgschroef is daarmee een praktische keuze wanneer je mechanische vergrendeling en positioneringszekerheid in je verlichtingsinstallatie wilt borgen.

Belangrijkste technische specificaties

  • Materiaal: aluminium
  • Voor toepassing: voorkomt rotatie van nippels in adapters
  • Uitvoering: ring met geïntegreerde borgschroef
  • Compatibiliteit: uitsluitend bruikbaar met standaardnippels
  • Netto gewicht: 0,05 kg
8.8Klantoordeel uit 3.770 reviews
  • Voor installateurs & B2B Kortingen tot 20% en bestellen op rekening.
  • Projectverlichting Maatwerk advies, berekeningen en installatie.
  • Grote bestellingen Offerte op maat bij grote aantallen.
  • Grootste assortiment Ruim 100.000 producten, snel uit voorraad geleverd.
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay