Performance in Lighting Onderdeel | OTR TK BRACK 10CM HOOK SUSP S-9000/123-B-Lange ophangbeugel voor gebru | 310727
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Ophangbeugel 100mm voor verbindingsconnector
Ophangbeugel 100mm voor verbindingsconnector biedt je een stabiele, verlengde ophanging voor lichtlijnen en verlichtingsarmaturen in pendelmontage. Door de extra lengte van 10 cm realiseer je eenvoudig een nette, parallelle uitlijning van je armatuurconfiguratie ten opzichte van plafond- en kabelbanen.
Deze lange ophangbeugel is specifiek ontworpen voor gebruik met een verbindingsconnector, zodat je de mechanische belasting veilig kunt overbrengen zonder improvisatie met losse profielen of beugels. De vormgeving zorgt voor een nauwkeurige positionering van de connector en beperkt ongewenste torsie in de lichtlijn.
Met een lengte van 100 mm en een netto gewicht van slechts 0,05 kg is de beugel compact, maar robuust genoeg voor professionele projectomgevingen zoals kantoren, gangen, retail en utiliteitsbouw. Je gebruikt de beugel wanneer een standaardophanging te kort is om obstakels, kabelgoten of bouwkundige uitsparingen te overbruggen.
Voor een strakke installatie plaats je de ophangbeugels altijd symmetrisch ten opzichte van de verbindingsconnector en controleer je vóór definitieve montage de horizontale uitlijning van de lichtlijn. Met deze Ophangbeugel 100mm voor verbindingsconnector borg je een reproduceerbare, technisch correcte montage die onderhoud en latere aanpassingen vereenvoudigt.
Belangrijkste technische specificaties
- Lengte ophangbeugel: 100 mm
- Netto gewicht: 0,05 kg
- Mechanisch toebehoren voor verlichtingsarmaturen
- Geschikt voor gebruik met verbindingsconnector (hook suspension)
- Land van herkomst: Italië
Informatie
| Merken | Performance in Lighting |
|---|---|
| Fabrikant | Performance in Lighting NL |
| Fabrikant Adres | Ronde Tocht 1 C, 1507 CC Zaandam, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5414833090223 |
| Productcode | 310727 |
| Serie | Accessori OTR |
| Lengte | 100mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Toebehoren | Ja |