Klantenoordeel:8.83769 reviews
Verlichting.nl

Alles van Performance in Lighting

Performance in Lighting Onderdeel | GUELL 3/4 A066694 LICHTHOEDVisa A40/W | 14452894

Performance in Lighting Onderdeel | GUELL 3/4 A066694 LICHTHOEDVisa A40/W | 14452894
€ 52,45

Excl. BTW: € 43,35

Beschikbaar

Vandaag besteld, binnen 10–15 werkdagen verzonden

Dit product kan niet geretourneerd worden

  • Gratis verzending vanaf €50

    Bestel je voor €50 of meer? Dan betaal je geen verzendkosten in Nederland en België.

    Geldt niet voor pallet- en lengtevracht.

  • Retourtermijn 100 dagen

    Niet tevreden? Retourneren kan t/m 100 dagen na ontvangst, mits compleet, ongebruikt en onbeschadigd.

8,8/103.769 reviews
Veilig betalen met
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay

Lichtpaspoort

Fitting
Performance in Lighting
Materiaal
Aluminium

Over deze lamp

Lichttechnisch onderdeel GUELL 3 lichthoed Visa A40/W

Lichttechnisch onderdeel GUELL 3 lichthoed Visa A40/W is ontwikkeld om de lichtverdeling van je GUELL 3 en GUELL 4 armaturen gecontroleerd te sturen en verblinding te beperken in veeleisende projecten. Door de specifieke geometrie van dit lichttechnische toebehoren optimaliseer je de functionaliteit van bestaande installaties zonder het armatuur zelf te vervangen.

Dit lichttechnische onderdeel is afgestemd op de GUELL 3 serie, waardoor maatvoering en aansluiting betrouwbaar op het armatuur passen. Zo behoud je de fotometrische prestaties van je installatie en zorg je voor een consistente lichttechnische opbouw in gangen, verkeersruimtes of projectmatige utiliteitsbouw.

Dankzij het doordachte ontwerp kun je het onderdeel snel monteren volgens de standaardbevestiging van de GUELL armaturen. Dit beperkt montagetijd bij renovatieprojecten en maakt gefaseerde ombouw van lichtlijnen of rasterplafonds mogelijk, zonder aanpassingen aan de elektrische installatie of 230V aansluiting.

Gebruik dit accessoire vooral waar je de lichtbundel visueel wilt afschermen, bijvoorbeeld boven werkplekken of circulatieruimtes met lagere plafondhoogte. Door per armatuurpositie te bepalen of een lichthoed nodig is, stem je de lichtplanning nauwkeurig af op normeringen en comforteisen, terwijl je de serie-esthetiek van GUELL 3 behoudt.

Het Lichttechnisch onderdeel GUELL 3 lichthoed Visa A40/W heeft een netto gewicht van 0,53 kg en is geproduceerd in Italië, wat bijdraagt aan een stabiele kwaliteit en reproduceerbare projectresultaten.

Belangrijkste technische specificaties

  • Lichttechnisch onderdeel voor GUELL 3 en GUELL 4 armaturen
  • Typeaanduiding: GUELL 3/4 A0666-94 LICHTHOED-Visa A40/W
  • Netto gewicht: 0,53 kg
  • ETIM klasse: EC002558 lichttechnische toebehoren/onderdelen
  • Land van productie: IT (Italië)
8.8Klantoordeel uit 3.769 reviews
  • Voor installateurs & B2B Kortingen tot 20% en bestellen op rekening.
  • Projectverlichting Maatwerk advies, berekeningen en installatie.
  • Grote bestellingen Offerte op maat bij grote aantallen.
  • Grootste assortiment Ruim 100.000 producten, snel uit voorraad geleverd.
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay