Philips Onderdeel | 9MX056 BC58 WH | Maxos LED Industry Accessoire
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Maxos LED Industry accessoire 1530mm wit
Maxos LED Industry accessoire 1530mm wit is een mechanische koppeling voor ophanging en verbinding van lichtlijnen in je Maxos-installatie. Met dit onderdeel realiseer je variabele hoeken tussen draagprofielen, terwijl de lichtlijn strak en veilig blijft uitgelijnd.
Het draaibare koppelstuk maakt een minimale hoek van 45 graden mogelijk en kan maximaal vier lichtlijnen met elkaar verbinden. Hierdoor ontwerp je zonder moeite doorlopende of vertakkende lichtlijnen in winkels, scholen of musea, zonder concessies aan stabiliteit. De buitenzijde is uitgevoerd in wit kunststof, terwijl de interne steunelementen uit staal bestaan voor een robuuste draagconstructie.
Voor de montage beschik je over een instelbare beugel met een 1,25 meter lange stalen draadpendel, zodat je de ophanghoogte nauwkeurig kunt afstellen op het plafondniveau en de zichtlijnen in de ruimte. Per draagprofiel heb je één speciaal aansluitstuk (9MX056 CP-SD WH/SI) nodig om het profiel op het draaibare koppelstuk aan te sluiten. Eventuele elektrische componenten voor doorvoerbedrading bestel je afzonderlijk, zodat je alleen installeert wat je in je lichtlijnsysteem daadwerkelijk nodig hebt.
Dankzij de lengte van 1530 mm, een breedte van 63 mm en een hoogte van 17,5 mm integreert Maxos LED Industry accessoire 1530mm wit naadloos in bestaande Maxos TL-D en TL5 configuraties en ondersteun je een toekomstbestendige lichtlijnarchitectuur.
Belangrijkste technische specificaties
- Lengte 1530 mm
- Breedte 63 mm
- Hoogte 17,5 mm
- Minimale koppelingshoek 45°
- Inclusief 1,25 m stalen draadpendel
Informatie
| Merken | Philips |
|---|---|
| Fabrikant | Philips Luminaires |
| Fabrikant Adres | High Tech Campus 48, 5656 AE Eindhoven, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | https://www.signify.com/nl-nl/contact/contact-us |
| EAN | 4030732538812 |
| Productcode | 4030732538812 |
| Serie | Maxos LED Industry |
| Lengte | 63mm |
| Breedte | 1530mm |
| Hoogte | 17.5mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Blindkap |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Toebehoren | Ja |