Philips G13 T8 LED Buis | 19.3W/23W 3000K 220V/240V 830 | 2900Lm/3400lm 190° 1500mm
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Philips |
|---|---|
| Fabrikant | Philips Lamps |
| Fabrikant Adres | High Tech Campus 48, 5656 AE Eindhoven, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | https://www.signify.com/nl-nl/contact/contact-us |
| EAN | 8721103139177 |
| Productcode | 8721103139177 |
| Serie | MASTER |
| Wattage | 19.3 - 23W |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 2900 - 3400lm |
| Lichtopbrengst per Watt | 147lm/W |
| Lampvoet | G13 (T8/TL8) |
| Nominale Stroom | 100 - 120mA |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 1514.2mm |
| Dimbaar | Nee |
| Straalhoek | 190° |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Levensduur | 75000h |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Kleur | Wit |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Energielabel | D |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 23 |
| Lampaanduiding | T8 |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Straalhoek | 190° |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Levensduur | 75000h |
| Lampvoet | G13 (T8/TL8) |
| Voltage | 220 - 240V |