Philips LED Lichtlijn Armatuur | 73W 4000K 1478mm | 840 IP20 DALI Dimbaar | Maxos Unify
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Philips |
|---|---|
| Fabrikant | Philips Luminaires |
| Fabrikant Adres | High Tech Campus 48, 5656 AE Eindhoven, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | https://www.signify.com/nl-nl/contact/contact-us |
| EAN | 8720169956810 |
| Productcode | 8720169956810 |
| Serie | Maxos Unify |
| Wattage | 73W |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvoet | Geen |
| Nominale Stroom | 224mA |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 1478mm |
| Breedte | 62mm |
| Hoogte/diepte | 14 |
| Dimbaar | Ja |
| Straalhoek | 41-80° - Breedstralend |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Levensduur | 100000h |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Vermogensfactor | 0.98 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Geleiderdoorsnede | 0.5 |
| Aantal polen | 5 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Aansluitwijze | Overig |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Lichtuittrede | Indirect |
| Energielabel | B |
| Straalhoek | 41-80° - Breedstralend |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Levensduur | 100000h |
| Lampvoet | Geen |
| Voltage | 220 - 240V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Soort armatuur | Lichtlijn |