Plejd Smart Stekkerdimmer | Max 100W
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Plejd |
|---|---|
| Fabrikant | Plejd |
| Fabrikant Adres | Kanaalpark 140, 2321JV, Leiden, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 7330018311335 |
| Productcode | SPD-01 |
| Serie | SPD |
| Wattage | 0 - 100W (Halogeen) | 100W (LED) |
| Voltage | 220 - 240V |
| Nominale Stroom | 0VA |
| Breedte | 40mm |
| Hoogte | 63mm |
| Montagewijze | Overig | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Wit |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bedieningswijze | Druktoets |
| Samenstelling | Overig |
| Frequentie | 50 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Montagewijze | Overig | Overig |
| Compatible Met | Amazon Alexa | Apple HomeKit | Google Assistant | Bluetooth |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lichtwaardegeheugen | Ja |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | Ja |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | Ja |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | Ja |
| Geschikt voor toepassing met drukker | Ja |
| Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |