Over deze lamp
Halogeen spot BA15d 25° 12V dimbaar
Halogeen spot BA15d 25° 12V dimbaar biedt je een compacte laagvolt reflectoroplossing voor precieze accentverlichting op 12V-installaties. Met 50W halogeentechniek en mat glas creëer je een gelijkmatige lichtbundel van 25° zonder harde randen, ideaal voor vitrines, toonbanken en gericht winkellicht.
Dankzij de BA15d bajonetfitting wissel je de lamp snel en trillingsvast, ook in armaturen die vaak worden geopend of verplaatst. De reflector met Ø58mm en een lengte van 60mm past probleemloos in R56- en AR56-geschikte spots, waardoor je bestaande installaties eenvoudig kunt onderhouden zonder aanpassing van armaturen of inbouwhoogte.
Met een kleurtemperatuur van 2800K extra warm wit realiseer je een sfeervol lichtbeeld dat materialen en producten natuurlijk laat ogen. De halogeenlamp is volledig dimbaar, zodat je het lichtniveau nauwkeurig afstemt op het moment van de dag, de gewenste beleving of de benodigde focus op een object. De levensduur van 2000 uur maakt deze laagvolt halogeenreflectorlamp geschikt voor projecten waar lichtkwaliteit en directe schakelrespons belangrijker zijn dan extreem lange vervangingsintervallen.
Gebruik deze lamp in armaturen met een geschikte 12V voeding en zorg dat de lichtbundel van 25° het object kruist onder een schuine invalshoek voor optimale modellering en minimale verblinding. Zo haal je het maximale uit de optische prestaties van halogeentechniek.
Belangrijkste technische specificaties
- BA15d bajonetfitting 15 mm
- Vermogen 50W laagvolt halogeen
- Voedingsspanning 12V
- Kleurtemperatuur 2800K extra warm wit
- Levensduur 2000 uur

