Klantenoordeel:8.83769 reviews
Verlichting.nl

Alles van Schiefer

Schiefer BA7s Gloeilamp | 2.1W 30V 70mA 2500K | 6.8x23mm | 10 stuks

Schiefer BA7s Gloeilamp | 2.1W 30V 70mA 2500K | 6.8x23mm | 10 stuks
€ 19,44

Excl. BTW: € 16,07

Binnenkort leverbaar

Verwacht: onbekend

  • Gratis verzending vanaf €50

    Bestel je voor €50 of meer? Dan betaal je geen verzendkosten in Nederland en België.

    Geldt niet voor pallet- en lengtevracht.

  • Retourtermijn 100 dagen

    Niet tevreden? Retourneren kan t/m 100 dagen na ontvangst, mits compleet, ongebruikt en onbeschadigd.

8,8/103.769 reviews
Veilig betalen met
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay

Lichtpaspoort

Lichtkleur
2500K (Extra warm wit)
Dimbaar
Ja
Fitting
BA7s (Bajonetfitting 7mm)
Vermogen
2.1 W
Levensduur
5000 uur

Over deze lamp

BA7s gloeilamp 30V 2.1W dimbaar

BA7s gloeilamp 30V 2.1W dimbaar met bajonetfitting BA7s is een betrouwbare miniatuurlamp voor indicatie- en signaleringstoepassingen in panelen, drukknoppen en machines. Door het compacte T6.8x23mm formaat past de lamp moeiteloos in kleine armaturen en bestaande BA7s houders.

Met een vermogen van 2.1W op 30V en een nominale stroom van 70mA is BA7s gloeilamp 30V 2.1W dimbaar stabiel inzetbaar in laagspanningssystemen. De kleurtemperatuur van 2500K (extra warm wit) zorgt voor een duidelijk, maar niet verblindend signaalbeeld, ideaal voor controlepanelen, schakelkasten en bedieningsposten waar je statusindicaties in één oogopslag wilt herkennen.

De levensduur van 5000 uur beperkt het aantal vervangingsmomenten, wat vooral in moeilijk bereikbare inbouwsituaties een praktisch voordeel is. Omdat de lichtbron dimbaar is, kun je de helderheid nauwkeurig afstemmen op de omgeving, bijvoorbeeld lager in donkere regelruimtes en feller in goed verlichte productiehallen.

Voor een storingsarme installatie controleer je vooraf of de voeding echt 30V levert en gebruik je uitsluitend passende BA7s fittingen, zodat de bajonetvergrendeling goed sluit. Dankzij de kleine diameter van 6.8mm en een lengte van 23mm leent deze lamp zich uitstekend voor retrofit in bestaande signaleringsvelden met beperkte inbouwhoogte.

Belangrijkste technische specificaties

  • BA7s bajonetfitting, diameter 6.8mm
  • Vermogen: 2.1W
  • Spanning: 30V, nominale stroom 70mA
  • Kleurtemperatuur: 2500K (extra warm wit), dimbaar
  • Levensduur: 5000 uur

Van dichtbij

Schiefer BA7s Gloeilamp | 2.1W 30V 70mA 2500K | 6.8x23mm | 10 stuks
8.8Klantoordeel uit 3.769 reviews
  • Voor installateurs & B2B Kortingen tot 20% en bestellen op rekening.
  • Projectverlichting Maatwerk advies, berekeningen en installatie.
  • Grote bestellingen Offerte op maat bij grote aantallen.
  • Grootste assortiment Ruim 100.000 producten, snel uit voorraad geleverd.
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay