Klantenoordeel:8.83766 reviews
Verlichting.nl

Alles van Slv

SLV Laagspanningskabel | 12V Max 300W TENSEO Wire 4mm² 100m clear

SLV Laagspanningskabel | 12V Max 300W TENSEO Wire 4mm² 100m clear
€ 246,49

Excl. BTW: € 203,71

Niet meer leverbaar

Dit product is uit het assortiment genomen.

Liever een alternatief?

Onze klantenservice zoekt er graag een voor je.

Vraag een alternatief aan
8,8/103.766 reviews
Veilig betalen met
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay

Lichtpaspoort

Fitting
SLV Nederland
Vermogen
300 W
Energielabel
-

Over deze lamp

Laagspanningskabel 12V 4mm² 100m

Laagspanningskabel 12V 4mm² 100m gebruik je als betrouwbare voedingslijn binnen een laagspannings-kabelsysteem voor verlichting tot maximaal 300W. Door de combinatie van 12V-spanning en royale koperdoorsnede is deze 4mm²-kabel geschikt voor stabiele en veilige energieoverdracht over langere trajecten.

De geïsoleerde 12V-kabel wordt geleverd op een haspel van 100 meter, waardoor je grote projecten in één keer kunt bekabelen. De heldere (clear) uitvoering maakt het eenvoudiger om de kabel visueel te volgen bij montage langs wanden, plafonds of draagkabels van een TENSEO SYSTEM. Dankzij de stevige isolatie is de kabel goed beschermd tegen mechanische belasting tijdens installatie.

Voor een optimaal resultaat plaats je de transformator zo centraal mogelijk in het laagspanningssysteem en houd je de totale kabellengte in verhouding tot het gevraagde vermogen tot 300W. Met Laagspanningskabel 12V 4mm² 100m kun je deze verhouding gecontroleerd aanhouden in langere kabeltrajecten. Hiermee beperk je spanningsverlies en zorg je dat armaturen op 12V gelijkmatig worden gevoed. De 4mm² doorsnede geeft extra marge wanneer je meerdere verlichtingspunten op één lijn aansluit.

Deze TENSEO Wire-laagspanningskabel is bij uitstek geschikt voor professionele en semi-professionele verlichtingsprojecten waar je een duurzame, overzichtelijke en technisch verantwoorde bekabeling van een 12V laagspannings-kabelsysteem wilt realiseren.

Belangrijkste technische specificaties

  • Spanning: 12V laagspanning
  • Maximaal aansluitbaar vermogen: 300W
  • Aderdoorsnede: 4mm²
  • Lengte kabelhaspel: 100 meter
  • Geïsoleerde laagspanningskabel voor kabelsysteem

Van dichtbij

SLV Laagspanningskabel | 12V Max 300W TENSEO Wire 4mm² 100m clear
8.8Klantoordeel uit 3.766 reviews
  • Voor installateurs & B2B Kortingen tot 20% en bestellen op rekening.
  • Projectverlichting Maatwerk advies, berekeningen en installatie.
  • Grote bestellingen Offerte op maat bij grote aantallen.
  • Grootste assortiment Ruim 100.000 producten, snel uit voorraad geleverd.
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay